Mega BLOG

WENZEL ONLINE EXPO 2020

Uzaktan fuar ziyareti tecrübesini, yakından hissedin!

Dijital Fuar Davetiyesi

MAHRLIGHTS KAMPANYA

Mahr'dan Kaçırılmayacak İndirim Fırsatı

Ölçüm Ünitenizi Üst Versiyona Yükseltin: Yüzey ölçüm istasyonunuzdan daha fazlasını nasıl elde edersiniz?

MarSurf Engineered Series 001 ve 002 ile kanıtlanmış, standart pürüzlülük ve kontur ölçüm yöntemlerinizi etkili ve ekonomik bir şekilde iyileştirebilirsiniz. Mevcut ölçüm istasyonunuzu, modern gereksinimleriniz için tam donanımlı ve rekabetçi hale getirmek amacıyla isteğe bağlı ek modüller ile donatın.

Creaform’dan Havacılık Sektörüne Özel HandySCAN AEROPACK

Uçak üreticilerinin ve MRO şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz çözüm paketi

Vötchoven Lab - Laboratuvar Fırınları

Günümüzde otomotiv, elektronik, havacılık, üniversite ve araştırma laboratuvarlarında güvenilir, hızlı, enerji verimi yüksek ve hassas ısıl işlem çözümlerine daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Doğru ve Güvenilir Ölçüm Sonuçları için Elcometer Kuru Film Kalınlığı Ölçüm Cihazı

Elcometer 456 kaplama kalınlığı ölçümünde standartları belirleyen kalitesi ve teknolojisi ile en çok tercih edilen kalınlık ölçüm cihazıdır.

Precimar SM 60 - Uzunluk metrolojisinde "küçük uzunluk ölçüm tezgahı"

Yeni SM 60 küçük uzunluk ölçüm tezgahı, Precimar portföyünün en yeni üyesi. Küçük boyutu, basit ve hızlı çalışması, sağlam tasarımı ve mükemmel esnekliği sayesinde iş parçalarındaki dış ölçümler hızlı ve hassas bir şekilde yapılabilir.

Üretimde Yenilikçi Çözümler

Atölyede veya ölçüm odasında, bazı parçalar, örneğin motor blokları gibi mobil cihazlarla ölçülür. Bunlar genellikle derin kör delikler veya deliklerin yanı sıra erişilmesi zor veya kısmen tıkanmış yüzeylerdir.

Creaform HandyScan Black Ve Go!Scan Spark Red Dot Tasarım Ödülünü Kazandı

reaform’un yeni nesil taşınabilir 3D tarayıcıları, yenilikçi ve öncü tasarımları ile dünya çapında prestijli Red Dot tasarım ödülüne layık görüldü.

Mahr’dan Makine Değişim Kampanyası 2019

Mahr müşterilerini desteklemek için yeni bir kampanya başlatmaktadır. Eski makinenizi vererek yeni Mahr kalite kontrol ölçüm makinelerinden birini avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.

Daha Dayanıklı Aktüatörlerle Daha Düşük İşletme Maliyeti

Daha düşük bir satın alma maliyeti elde etmek için aktüatör kalitesinden ödün vermek, uzun vadede genellikle çok daha pahalıdır. Günümüzde mevcut birçok hidrolik aktüatör olmasına rağmen, çok az kişi kuvvet ve hareket halinde üstün kalite sağlamak için tasarlanmıştır.

Form sapması, merkezleme ve doğrultma: bir ölçüm çevriminde üç hatanın birlikte tespit edilmesi

Optik lenslerin hassas bir şekilde kalite kontrolünü sağlamak için Mahr, Mahr'ın dokunsal ve optik ölçüm tekniklerini zekice birleştirdiği bir ölçüm sistemi olan MarForm MFU 200 Aspheric 3D'yi geliştirmiştir. MFU 200 Aspheric 3D ile yüzey geometrilerinin ölçümüne ek olarak, ön ve arka taraf ile mercek kenarı arasındaki ilişkiler de belirlenebilir.

Go!SCAN 3D Tarayıcılarla Yapılan İndirilebilir 3D Modeller

Go!SCAN 3D tarayıcılar, insan vücudunu taramak için harika olanaklar sunmaktadır. Kullanım kolaylığı, taşınabilirliği ve gerçek zamanlı sonuçları nedeniyle, bu tarayıcılar vücudun karmaşık, organik şekillerini yakalamayı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Mahr Standını Ziyaret Et - Sertifika Kazan

Bu yılki Control Fuarı‘nda size özel bir teklifimiz var:

Eski 3D tarayıcını getir yeni Creaform HandySCAN 3D tarayıcıyı %25 indirimle al!

3D ölçümlerinizin hızını ve doğruluğunu arttırmak mı istiyorsunuz? Metroloji iş akışlarınızı yavaşlatan eski 3D tarama teknolojisi ile mi mücadele ediyorsunuz?

Creaform ile Gökyüzünde Limitleri Zorlamak

HandySCAN3D, hassasiyetini kaybetmeden gökyüzünde bir CMM kadar doğru ölçümler yapabildiğini göstererek her ortama uyum sağlayabilen bir 3D lazer tarayıcı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

3D Metroloji: Yüzeylerin Kolay Analizi

Pürüzlülük ve dalgalılık ölçümleri kalite kontrolünün ayrılmaz bir parçasıdır. Geleneksel olarak bu ölçümler, temaslı ve iki boyutlu ölçümdür. Bununla birlikte, optik ölçüm cihazlarının yardımıyla 3D tarama da çok iyi bir alternatiftir.

Mahr Kontur Ölçümünde Kuralları Belirlemeye Devam Ediyor

Mahr’ın yeni nesil kontur ölçüm istasyonu MarSurf CD Serisi kontur ölçümünde standartları yeniden belirliyor.

Standartları Belirleyen Elcometer 456 Kuru Film Kalınlığı Ölçüm Cihazı

Elcometer geniş ürün gamı ve sektöre yön veren ürün özellikleri ile dünyada ve ülkemizde alanında en çok tercih edilen ürünlere sahiptir.

Mahr’dan Yeni Optik Ölçme Üniteleri

Boyutsal metroloji alanında dünyanın önde gelen üreticilerin biri olan Mahr, beş yeni yüksek çözünürlüklü konfokal 3D ölçüm ünitesi ile, yüzeylerin temassız test edilmesini sağlayan optik ölçüm ürün gamını büyüttü.

Weiss Klimatik Test Kabinlerinde İhtiyaca Uygun Donanımlar

Kullanıcı odaklı ürün geliştirme çalışmaları ile fark yaratan Weiss, sunduğu standart ve özel donanım seçenekleri ile farklı sektörlerin ve iş kollarının farklı ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

MAHR Millimar Cockpit Yazılımı

Kalite güvencesinin bir yönü üretimde seri ölçme, diğer yönü ise ölçüm verilerinin profesyonel değerlendirmesi ve belgelendirilmesidir.

Kullanıcı Odaklı Çözümler ile Weiss Kalitesini Yaşayın

İklimlendirme, sıcaklık ve nem test kabinleri alanında sunduğu kullanıcı odaklı çözümlerle Weiss, sektörün en çok tercih edilen markasıdır. Kullanıcı odaklı yaklaşımını, bugünün ve geleceğin test odası ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknik donanıma sahip ürünler üreterek gösteren Weiss, dünyanın en iyi test odası üreticilerinden biridir.

MAHR 40 EWRİ Dijital Mikrometre

Yeni dijital mikrometre Micromar 40 EWRi ile Mahr, kalite kontrol ölçümlerini kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır.

Weiss Klimatik Test Kabinleri ile Güvenilir Test Sonuçları

Weiss, müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek geliştirdiği iklimlendirme odaları, sıcaklık ve nem test kabinleri ile dünyanın en iyi test odası üreticilerinden biridir.

MAHR Marsurf CD Serisi

Kontur ölçümünde dünya lideri olan Mahr, yeni MarSurf CD serisi için yeni prob ailesi geliştirdi.

Buehler firması ile 1 Nisan 2018 tarihi itibariyle işbirliğimizi sonlandırıyoruz.

MEGA Danışmanlık olarak, 1989 yılından bu yana Türkiye temsilciliğini yaptığımız, metalografik örnek hazırlama ekipmanları ve sarf malzemeleri üreticisi Buehler firması ile 1 Nisan 2018 tarihi itibariyle işbirliğimizi sonlandırıyoruz.

Mahr 3'lü Paket Kampanyası ile %15 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!!!

Kampanya kapsamındaki MAHR El Tipi Ölçüm Aletlerinden istediğiniz 3 tanesini seçin, anında %15 iskonto kazanın

ElcoMaster® Yazılımı ile Veri Yönetimi

ElcoMaster® Veri Yönetim Yazılımı, tüm Elcometer ürünleri ile uyumlu çalışan, ölçüm verilerinin hızlı ve kolay bir şekilde PC’ye ya da mobil telefonlara yüklenerek, depolanmasını ve raporlanmasını sağlayan bir yazılımdır.

Mega Danışmanlık, Paintistanbul & Turkcoat 2018 Fuarı’nda

Mega Danışmanlık Elcometer Ürün Grubu ile Paintistanbul & Turkcoat 2018 Fuarı’nda Yerini Alıyor.

Kalitede 30. Yılımızı Kutluyoruz.

Mega Danışmanlık siz müşterimizle birlikte 30 yıldır sektöründe kalitesiyle aktif bir rol oynamaktadır.

Yeni Web Sitemiz Aktiftir

Yeni Web Sitemiz Aktiftir.