Precimar SM 60 - Uzunluk metrolojisinde "küçük uzunluk ölçüm tezgahı"Yeni SM 60 küçük uzunluk ölçüm tezgahı, Precimar portföyünün en yeni üyesi. Küçük boyutu, basit ve hızlı çalışması, sağlam tasarımı ve mükemmel esnekliği sayesinde iş parçalarındaki dış ölçümler hızlı ve hassas bir şekilde yapılabilir.

Precimar ürün grubunun en yeni üyesi olan SM 60 aynı zamanda da grubun en küçüğüdür. Precimar SM 60; hızlı kullanımı, sağlam tasarımı ve sunduğu esnek çözüm sayesinde üretim için mükemmel bir araçtır. Bu küçük uzunluk ölçüm tezgahı ile iş parçanızdaki dış ölçümleri hızlı ve hassas bir şekilde yapabilirsiniz - ve hem solak hem de sağ elini kullananlar için uygundur.

Küçük boyutu, basit tasarımı ve sağlam yapısı nedeniyle, SM 60 atölyede veya diğer üretim ortamlarında doğrudan kullanım için idealdir. Ölçüm cihazınızı (örn. Dijital kadran ölçer veya prob) gerektiği gibi serbest bir şekilde birleştirmenize olanak tanıyan yeni iş parçalarına basit ve ayrı ayrı uyarlanabilir. Çeşitli ölçüm ataşmanları da kullanılabilir.


Bir bakışta avantajlar:

  • Sertleştirilmiş temasa sahip ölçüm yüzeyleri
  • Entegre bağlama kullanılan ölçüm ekipmanlarını koruma
  • Sol ve sağ elini kullananlar için kolay kullanım
  • Ayarlanabilir ölçüm kolu - sabit ölçüm kuvveti