MEGA Yatırım, located in Tuzla Free Zone, has been established in 2013 by three co-founders. MEGA Yatırım holds partnerships of global brands, serving in quality control, material testing and machinery. Sales activities and operations of MEGA Yatırım are being managed by MEGA Danismanlik and MEGA Elektronik employees. It is being used as warehouse and showroom for both companies in Tuzla Free Trade Zone/Istanbul

CNC Tornalar ve ışleme Merkezleri

Talaşlı imalat sektöründe 27 yıldır faaliyette bulunan, sektörünün öncü kuruluşu MEGA Elektronik ve Talaşlı ımalat Makinaları A.ş Türkiye’nin yanısıra Romanya ve di?er komşu ülkelerde çeşitli işleme ve otomasyon projelerini yüksek müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirmiştir.

Web Sitesini Ziyaret Ediniz.


Elli Yılıdır Türkiye’de Dişli ve Redüktör Üretiyoruz...

Ülkemizdeki ilk redüktör ve dişli üreticilerinden olan ZET Redüktör Sanayi ve Ticaret A.ş. 2006 yılından bu yana tüm tasarım ve üretim etkinliklerini Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 8.500m²’lik fabrika binasında sürdürmektedir.

Web Sitesini Ziyaret Ediniz.

Romanya pazarında 10 seneyi aşkın süredir faaliyet gösteren Ro-Mega, kalite kontrol ve ölçme sistemleri alanında satış ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır.

Web Sitesini Ziyaret Ediniz.Polivin Kimya, kimyasal hammadde tedari?i ve pazarlama faaliyetleri yapmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Türk kimya sektörünün farklı branşlarında 30 yıllık tecrübeye sahip güçlü ekibi ile güvenilir, hızlı ve müşteri odaklı çözümler sunmaya devam etmektedir.

Web Sitesini Ziyaret Ediniz.