Kalitemizin Öyküsüdür...

MEGA Danışmanlık, Temsilcilik, Dış Ticaret A.Ş olarak kuruluş amaçlarımız ışığında çıktığımız yolda, 30 yıllık serüvenimize emin adımlarla ilerliyoruz.

Hasarlı ve hasarsız test yöntemleri konusunda sektörün önde gelen firmalarını temsil edip, sizlere sunacağımız çözüm önerilerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Amacımız, bu vizyon ile siz değerli müşterilerimize ulaşmak ve herkese eşit hizmet kalitesi sunabilmektir.
Kaliteli satış ve satış sonrası destek hizmetlerimizle sizlerin gözünde farklı bir noktada olduğumuzun bilincindeyiz. Metroloji ve malzeme test konularında ülkemizin en önde gelen yerli firması olmanın verdiği gururla sorumluluklarımızı büyük bir şevkle taşımaktayız. Bu bilinçle, kalitemizden hiçbir ödün vermeden çalışmalarımıza devam edeceğimizi gönül rahatlığıyla belirtiriz.
Her geçen gün sınırlarımızı zorlamaya devam ediyoruz! Servis ve uygulama mühendislerimiz sadece yurt içinde değil Azerbaycan, Romanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, İsrail gibi pek çok çevre ülkeye de hizmet veriyor. Yurt dışında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve ülkemize katma değer sağlamak yerli yatırımcı olarak sorumluluk hissettiğimiz bir konudur.
Aramıza katılan yeni arkadaşlarımızla daha da güçlenerek yolumuza devam ediyoruz. “Kalitenizin Ölçüsü” sloganın sıradan bir cümle olmadığının farkındayız. Bu ölçüyü daha yukarılara taşımak için ekibimize yeni çalışma arkadaşlarımızla güçlendiriyoruz ve hedefimize kararlılıkla yürüyoruz.
Bugünlere gelmemizde bizlere destek olan, hatalarımızı bizi daha iyiye götürmek için dile getiren ve memnuniyetlerini dile getirip, bizleri öven siz müşterilerimize teşekkür eder, saygı ve sevgilerimizi iletiriz.