PTG8 Hassas Kalnlık Ölçün Cihazı

PTG8, neredeyse herhangi bir materyal üzerinde hassasiyetle malzeme kalınlığının ölçülmesi için gerekli tüm özellik ve işlevselliğe sahip menzil ölçerinin üst kısmıdır.
Kullanıcılar tarafından tanımlanabilir bir görüntü ile, kullanıcılar okumaları, istatistiksel bilgileri, çubuk grafiğini en yüksek (Yüksek) ile birlikte görüntülemeyi seçebilir; En düşük (Lo); Ve ortalama (x); Okuma veya çalışma çizelgesi; Son 20 okumanın eğilim grafiği.
Ölçüm Modu
Tarama Modunda, okumalar geniş bir yüzey alanı üzerinden 16Hz (saniyede 16 okuma) oranında alınabilir. Dönüştürücü yüzeyden kaldırıldığında, ortalama, en düşük ve en yüksek kalınlık değerleri görüntülenir.
Kalibrasyon Seçenekleri
PTG8, kullanıcıların üç kalibreye kadar belleğe kaydetmelerini sağlar. Kaydedilen kullanıcı, ölçerin yeniden kalibre edilmesine gerek kalmadan bir kalibrasyon seçebilir, bu da çeşitli malzeme veya kalınlığı ölçen kullanıcılar için idealdir.
Göstergenin alfa-sayısal işlevini kullanarak, kalibrasyon bellekleri, kalibrasyon ayarına uyacak şekilde yeniden isimlendirilebilir.
Ekran Modları
PTG8, sesli ve görsel geçiş / başarısız uyarılarla kullanıcı tanımlı üst ve alt limitlere sahiptir. Sınırlar bireysel okumalar veya her parti için ayarlanabilir. Ayarlanan sınırların dışına çıkan bir ölçüm yapılırsa, okuma değeri ve limit simgesi kırmızıya döner, kırmızı LED yanıp söner ve alarm bip sesi çıkarır.
PTG8`in Diferansiyel Modu vardır; Kullanıcı tarafından tanımlanan bir nominal kalınlık değeri ayarlandıktan sonra gösterge, ölçülen kalınlığı, belirlenen nominal değerdeki varyasyonla birlikte görüntüler ve böylece malzemenin beklenenden daha inceltilmiş veya daha kalın alanlar olduğunu gösterir.
PTG8, göreceli derinlik analizi için ideal, test edilen malzemenin zaman bazlı, kesitsel 2 boyutlu grafik görünümü olan B-Scan`i sunar. B-Scan okumasının yakınlaştırılması otomatik olarak ayarlanabilir veya kullanıcı tarafından ilgi alanlarına odaklanılması için tanımlanabilirSize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız!

Bu ürün ile ilgili

Sorularınız ve Talepleriniz için;

Telefon ile destek;

+90 216 326 4535