Kalite’19

Kalite’19, 9. Kontrol, Otomotiv Test Ekipmanları, Metroloji ve Endüstriyel Yazılım Fuarı 23-26 Ekim 2019’da  İstanbul Fuar Merkezi / Yeni fuar Kompleksi – Yeşilköy ‘de gerçekleştiriliyor.

AB ile uyum süreci içinde ve sonrasında üretimin söz konusu olduğu bütün sektörlerin uyması gereken yeni normların ve standartların yerleşmesi aşamasında ihtiyaç duyacakları tüm ürün ve hizmetleri Kalite’19 de sergilenecek. Ölçme ekipmanlarından, ölçü kalibrasyon sistemlerine ve koordinat ölçme makinelerine, kalite güvencesi veren firmalardan, laboratuar test ekipmanlarına kadar her türden ürün bu fuarda sergilenecek.

Kalite, kontrol ve metroloji sektörünün buluşma noktası olan ve Kasım 2019’de 9. kez düzenlenecek fuarda katılımcılar hedefledikleri nihai tüketici grupları ile bir araya gelme fırsatını yakalayacaklar. Fuara katılan firmalar Türkiye ve dünyada isim yapmış 500 ün üzerinde markayı 15.000 profesyonel ziyaretçi ile buluşturacaklar.

TÜBİTAK-UME, TSE, TİAD ve TÜRKAK gibi uzman kuruluşların, üretimde daha üst düzeyde kaliteyi arayan firmaların aradıklarına her aşamada cevap verecekleri tek fuar olan Kalite’19; gıdadan otomotive, beyaz eşyadan tekstile, inşaattan ambalaja, elektronikten kimyaya ülkemizin önder firmalarına daha kaliteli ve güvenilir üretim yapabilmeleri için yol gösterecek.

Detaylar
  • Organizatör : Kalite Fuar Yapım A.Ş
  • Lokasyon : İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy
  • Stand : -
  • Online Davetiye : http://www.kalitefuari.com/
  • Tarih : 23-26 Ekim 2019

Diğer Etkinlikler

>